kilka słów o autorce – kim jestem?

Blog powstał z potrzeby serca, wypłakania wszelkich łez i stworzenia miejsca, gdzie będę mogła spisywać historię naszej codzienności – dla Tego, który nie widzi jej na własne oczy. Z biegiem czasu blog ewoluował a ja wraz z nim. Stał się takim zakątkiem w sieci, gdzie kobiety w podobnej sytuacji znajdują w moich słowach kawałeczek siebie. Codziennie dostaję jakąś historię od kogoś z Was, słowa otuchy albo ogrom zrozumienia. Tak wielu ludzi jest z nami, chociaż nie ma Was obok i z tej wirtualnej obecności bardzo się cieszę.

Kim jestem?

Gdybym miała wymienić wszystkie swoje aktualne życiowe role, trochę by się ich nazbierało. Bo przecież jestem Mamą. Szczęśliwą Mamą Malutkiego – mojego oczka w głowie, naszego małego wyczekanego chłopczyka. Jestem również Tatą, bo ten prawdziwy wybrał inną drogę niż ta odbywana z rodziną. Jestem studentką. Marzyłam o tych studiach, ciężko pracowałam na to, by udało mi się te marzenie spełnić. Dlatego też nie mam zamiaru odpuścić! Jestem redaktorem – piszę artykuły dla jednego z portali parentingowych. Jestem też copywriterem. Tworzę teksty na powstające strony internetowe, do newsletterów, na blogi firmowe. To jedne z tych ważniejszych, codziennych ról.

Kim jestem poza nimi? Brunetką o niebieskich oczach – podobno owe oczy mają w sobie jakiś magnetyzm. Podobno. Uwielbiam dobrą kawę, dobrą książkę, dobry film. Wyznaję zasadę, że są rzeczy i osoby, o które warto walczyć do samego, samiuteńkiego końca. Często też powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych – zdarzają się jedynie bardziej czasochłonne. Ten blog to moja, nasza droga do pełni szczęścia, w której nam towarzyszycie. Bo przecież szczęście niejedno ma imię, prawda?

Zostań z nami na dłużej a pokażę Ci nasz świat, w którym z każdej niemal minuty każdej doby wyciskam, co tylko się da niczym cytrynę. Pokażę Ci, że macierzyństwo można łączyć z wieloma innymi życiowymi rolami, bez szkody dla którejkolwiek z nich. Pokażę Ci, że czasami warto być cierpliwym a los nas za tę cierpliwość nagrodzi. A przede wszystkim pokażę Ci, jak czerpać z macierzyństwa szczęście pełnymi garściami i w tym wszystkim nie zapominać o sobie – bo szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko!

* * *

e-mail:

msama.blog@gmail.com

  1 comment for “kilka słów o autorce – kim jestem?

  1. ~DietoNatka
    17 kwietnia 2016 o 21:11

    Odkryłam, Twój blog przez przypadek i przepadałam.. Pięknie piszesz, a fakt, ze jesteś z Poznania powoduje, ze darze Cie jeszcze większa sympatia :) moze kiedyś jak wrócę do Poznania to umówimy sie na kawę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • Twitter
  • Facebook